Przejdź do treści

OGŁOSZENIE O NADORZE NA ZAJĘCIA Z WYKŁADOWCĄ ZAGRANICZNYM Z MIKROBIOLOGII ŚRODOWISKOWA / INTERAKCJE ROŚLINA-DROBNOUSTROJE

Dodane przez elzbieta.moczu… - pon., 07/25/2022 - 10:41
Logo Uniwersytetu Śląskiego

OGŁOSZENIE O NADORZE NA ZAJĘCIA
Z WYKŁADOWCĄ ZAGRANICZNYM Z MIKROBIOLOGII ŚRODOWISKOWA / INTERAKCJE ROŚLINA-DROBNOUSTROJE

 

Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w ramach projektu pt.: „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.
Działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych

 

OGŁASZA NABÓR dla STUDENTÓW WNP UŚ w Katowicach

na ZAJĘCIA (wykłady, seminaria, zajęcia praktyczne: laboratoria oraz wyjazdy terenowe, w języku angielskim) prowadzone w FORMIE STACJONARNEJ przez profesora wizytującego z zakresu MIKROBIOLOGII ŚRODOWISKOWEJ Dr.ssa ERICA LUMINI z IPSP-CNR, Turyn, Włochy (Narodowa Rada ds. Badań we Włoszech, Instytut Zrównoważonej Ochrony Roślin)

w ramach Zadania 3: Włączenie wykładowców z zagranicy w prowadzenie programów kształcenia na Wydziałach UŚ.

 

NABÓR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 25 lipca - 03 sierpnia 2022 r.

Wyłącznie w formie PAPIEROWEJ (dokumenty, które nie wpłyną na niżej podany adres nie będą rozpatrywane)

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

Student/ka chcący/a wziąć udział w rekrutacji do Projektu zobowiązany/a jest do wypełnienia Formularza zgłoszeniowego do Projektu stanowiącego załącznik 1b oraz załączników 2b, 3b, 4b, 5b do Regulaminu oraz przekazania ich do Koordynatora merytorycznego (dr Renata Kurtyka, prof. UŚ, Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, Wydział Nauk Przyrodniczych UŚ w Katowicach, Katowice, ul. Jagiellońska 28, pokój A-240, wyłącznie w formie PAPIEROWEJ) w wyznaczonym terminie.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ - WERSJA PDF

 

Celem głównym Projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych, studentów/ek Wydziału Nauk Przyrodniczych UŚ, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa, komplementarnych z efektami kształcenia.